Detský kútik Handy Dandy
Pre najmenších návštevníkov RGB Liptov sme otvorili najväčší a najmodernejší detský kútik na Liptove !  Nájdete ho na 1.poschodí RGB Liptov oproti reštaurácii Marino restaurant.

Doprajte svojim najmenším zážitok, aký nezažijú nikde inde. Zoberte ich do detského sveta, kde naplno rozvinú svoju fantáziu.
Odborný personál postráži vaše deti, zatiaľ čo vy môžete bezstarostne nakupovať, alebo si dopriať relax v soláriu, alebo v kaviarni.

Pre najmenších máme pripravené ihrisko pre najmenšie deti, kresliacu stenu, detskú dobrodružnú preliezku, lezeckú zostavu, hojdaciu zostavu, ale aj dotykovú plochu Eyeplay. 

Nesmie chýbať lezecká stena, šachy, trampolínové centrum, nafukovací hrad, ihrisko s penovými delami, XBOX zóna, zábavné automaty Airhockey, Catch the light a Crusin automsimulátor a novinka, virtuálna realita, ktorá poteší najmenších rovnako ako aj starších. 


      Plánujete oslavu narodenín pre vašich najmenších ? Kontaktujte nás, a pomôžeme vám s realizáciou oslavy priamo v detskom kútiku Handy Dandy. Zabezpečíme výzdobu,animačný program, a dohodneme s vami cenovú kalkuláciu priamo na mieru. O takejto narodeninovej party budete doma ešte dlho počúvať ! 

                


V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 940 929 729 alebo na emailovej adrese info@handydandy.sk

Tešíme sa na vašu návštevu !  Viac info na www.handydandy.sk